РЕМ-сервіс | Меню

Про компанiю

Декiлька слiв про нас

РЕМ - сервіс - авторизований сервісний центр у місті Луцьку, що займається гарантійним та післягарантійним ремонтом налаштуванням та обслуговуванням різноманітної електротехніки, продажем аксессуарів та комплектуючих

Негарантійний ремонт / Гарантійний ремонт

У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які разом з привітним обслуговуючим персоналом завжди допоможуть вирішити вашу проблему. 

Ми працюємо вже понад 10 років на ринку, що дозволило нам створити надійну команду фахівців, необхідну матеріально-технічну базу, досягти визнання відомих світових брендів, партнерів в Україні та у місті Луцьку.

Ми розширюємося і приймаємо у нашу команду нових працівників та спеціалістів, які зацікавлені у надійній довгостроковій співпраці.

Наші спеціалісти періодично проходять тренінги та навчання у відомих світових брендів, що дбають про сервісне обслуговування своєї техніки.

Сучасне обладнанням та інструменти щодня полегшують та пришвидшують виконання різноманітних завдань. Ми намагаємося отримувати задоволення під час роботи та від отриманого результату. Наявність власного складу з запчастинами пришвидшує та полегшує виконання завдань.

Ми намагаємося максимально автоматизувати процеси, що дає можливість пришвидшити виконання робіт, поліпшувати якість обслуговування. І при цьому справедливо оцінюємо вартість наданих послуг та розширюємо спектр наших послуг.

Ми розуміємо, що наш успіхі задоволення ваших потреб речі взаємозалежні. Тому ми вдячні кожному, хто звернувся до нас. І надалі намагатимемось якомога простіше, легше та якісніше проводити обслуговування клієнтів. У свою чергу просимо відноситися з розумінням до нас, адже це всього лише техніка вона, як і людський організм, не менш непередбачувана та не варта зайвих емоцій.

Гарантійне обслуговування та ремонт здійснюємо на місці або відправляємо техніку в інші сервісні центри-партнери в залежності від договору з тією чи іншою компанією.

Післягарантійне обслуговування та ремонт (платне) здійснюємо також на місці або ж відправляємо техніку в інші сервісні центри-партнери, якщо виникають для цього підстави.

Показати на картi
+38(066)875-65-19+38(098)928-58-08+38(0332)28-58-08+38(093)928-58-08
м.Луцьк, Київський майдан, 7