РЕМ-сервіс | Меню

Послуги

Ремонт телефонів планшетів електронних книг та аксессуарів

Консультація з майстром

Мобільні телефони, смартфони, планшети та інша подібна техніка сьогодні не є чимось дивним або винятковим, як ще якихось 10-20 років тому. 1, 2, 3, а то й більше гаджетів є у кожної сучасної людини, починаючи від дітей шкільного (нерідко й дошкільного) віку, закінчуючи бабусями та дідусями. 

Одні використовують мобільні телефони та планшети для розваг: перегляду фільмів, прослуховування музики, ігор тощо. Іншим ці прилади потрібні для роботи, тому на перший план виходить саме здійснення й прийом дзвінків. Зазвичай, смартфон застосовується поліфункціонально, не лише реалізуючи нові життєві процеси, а й змінюючи формат життя сучасної людини загалом.

Мабуть, ні для кого не стане новиною, що телефони, планшети і т.д., як і будь-яка інша техніка, схильні виходити з ладу з різних причин. І тут виникають питання типу: де відремонтувати гаджет, щоб швидко, надійно та недорого? Що ж, головне не панікувати, а звернутися в сервісний центр, де забезпечать і оперативність виконання ремонтних робіт, і доступну вартість, і надійність.

Актуально? «РЕМ • сервіс» до ваших послуг!

Ми виконуємо ремонти різноманітної мобільної техніки

  • Ремонт мобільних телефонів
  • Ремонт смартфонів
  • Ремонт планшетів
  • Ремонт електронних книг
  • Ремонт аксессуарів

Ремонт телефонів та планшетів: вирішення завдань будь-якої складності в оптимальні терміни

Ремонтуємо мобільні телефони, смартфони, планшети й аксесуари, на які потрапила рідина, які зазнали механічних ушкоджень, втратили свою функціональність, внаслідок стихійного лиха, або ж попередньо були відремонтовані некваліфікованими людьми, скажімо, працівниками інших, а саме недобросовісних, СЦ. Беремося за завдання будь-якої складності, адже маємо чималий досвід роботи у зазначеній сфері, а також всі необхідні робочі матеріали та комплектуючі.

Перелік процесів, які можуть виконати наші спеціалісти, надзвичайно широкий. Тому, звернувшись у наш сервісний центр в Луцьку, ви можете бути впевнені: якщо гаджет підлягає ремонту, він буде відремонтований якнайкраще. 

Зокрема, ми виконуємо такі ремонтні заходи:

- заміна динаміків та мікрофона

- заміна та відновлення роз’ємів і шлейфів телефону

- заміна скла сенсора тачскріна екрана дисплея та дисплейніих модулів

- реалізуємо заміну камери телефону

- заміна батареї аккумулятора

- ремонтуємо/замінюємо кнопки, клавіатуру, перемикачі, датчики

- ремонтуємо/замінюємо основні плати

- ремонтуємо/замінюємо картотримачі

- оновлюємо та встановлюємо додаткове програмне забезпечення, здійснюємо перепрограмування й встановлюємо мови

- зберігаємо й відновлюємо інформацію

- реставруємо, повністю або частково замінюємо деталі корпусу і механічні елементи

- здійснюємо заміну мікросхем, чіпів, мікроелементів

- перепрошивка

Читайте нашу статтю: Основні несправності у мобільних телефонах

Як здійснюється ремонт мобільних телефонів в сервісному центрі «РЕМ • сервіс»?

Ми підходимо до роботи комплексно. Спочатку консультуємо клієнтів, оглядаємо пристрої, приймаємо їх на ремонт або діагностику. Після цього, власне, ремонт або діагностика й відбуваються у терміни, погоджені із замовником. За необхідності замовляємо запчастини. Після виконання роботи, тестуємо телефон, планшет або інше на готовність до подальшої експлуатації. І вже відновлений пристрій видаємо клієнтові з гарантією на виконані ремонтні заходи.

Цікавить ремонт телефонів в Луцьку? Знадобилось поміняти екран в телефоні? Вийшов з ладу смартфон? Планшет відмовляється працювати, як належить? Або ж потребує професійної допомоги якийсь інший гаджет чи аксесуар? Звертайтеся у «РЕМ • сервіс» (Луцьк)! Зробимо усе можливе на технічному/програмному рівні, щоб пристрій і надалі функціонував ефективно та без збоїв.

Показати на картi
+38(066)875-65-19+38(098)928-58-08+38(0332)28-58-08+38(093)928-58-08
м.Луцьк, Київський майдан, 7